Kiermasz św. Józefa – Patrona Krakowa

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią Kiermasz Św. Józefa – Patrona Krakowa! 🌷
Serdecznie zapraszamy Was na Mały Rynek w dniach od 8 do 17 marca. Po raz czwarty spotkamy się, by wspólnie świętować imieniny patrona naszego miasta, a także prezentować dziedzictwo rękodzielnicze i rzemieślnicze Krakowa, regionu i kraju.
Na kramach znajdziecie autentyczne wyroby rękodzielnicze. Spotkacie się także z artystami ludowymi, którzy opowiedzą Wam o swojej pracy i pokażą, jak powstają ich dzieła. Kiermasz Św. Józefa będzie również okazją na zaopatrzenie się w niepowtarzalne ozdoby wielkanocne 🪺
🟣 Wśród stoisk znajdziecie tradycyjne przysmaki polskiej kuchni, rzemieślnicze wyroby cukiernicze, lokalne miody i wiele innych! Regionalnych dań spróbować będą mogli zarówno fani mięsnej kuchni, jak i wegetarianie.
🟣 Kiermaszowi towarzyszyć będzie bogaty program artystyczny. Ze sceny zaśpiewają dla Was znani krakowscy artyści, a także folkowe i etniczne zespoły z całej Polski. Warto odwiedzić kiermasz także dla barwnych zespołów tanecznych.
🟣 Na tegorocznej edycji Kiermaszu Św. Józefa zaprezentujemy wiele nowych formatów, które uświetnią zabawę. Czeka na Was flash mob zorganizowany do ludowej muzyki w nowoczesnym wydaniu, czy debata oksfordzka moderowana przez Krakowskie Stowarzyszenie Mówców.
Dołączcie do nas na Małym Rynku, by wspólnie świętować nadejście wiosny! ✨
IMAGO Centrum Sztuki Ludowej

Rekomendowane artykuły

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram