Drugi Dzień Targów upłynął na promocji spółdzielczości, a patronowali mu szczególnie Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych i Krakowski Bank Spółdzielczy. Ale nie myślcie, że nasi goście zamęczali uczestników długimi wykładami. Trzeba przyznać, że prezes ZRBS Piotr Huzior i wiceprezes KBS Kazimierz Góra umiejętnie w bardzo przystępny sposób przybliżyli zasady spółdzielczości, dlaczego akurat ta forma zrzeszania się ludzi, których łączy wspólna pasja i interesy jest bardzo atrakcyjna i opłacalna dla członków powołujących spółdzielnię. Tyle było tytułem wstępu, bardzo krótkiego.

Zaraz po nim na scenie zaczęli pojawiać się artyści, którzy zaczarowali krakowian i turystów. Zabawa była pyszna, dosłownie! Bo oczywiście jak to u nas na Targach, oprócz strawy duchowej dla przeżyć artystycznych, była przepyszna kuchnia regionalna. O jedzeniu można pisać długo, ale po co, lepiej przyjść na krakowski Rynek i samemu się przekonać. Publiczność natomiast z entuzjazmem przyjęła zespoły artystów, które występowały na scenie pod Wieżą Ratuszową. Największy aplauz otrzymali Teatr Zwierciadło, zespoły Rodger Z, Słowiany i kapela z Nowego Sącza Kruca Banda.

Bardzo nas także cieszy spore zainteresowanie mediów, które od początku śledzą to, co się na Targach dzieje. W pierwszym dniu odwiedzili nas redaktorzy z Radia Kraków, RMFMAXXX,„Kroniki” TVP3 Kraków i Telewizji Kraków.pl. Dziś natomiast kilka godzin wśród rękodzielników pracowała ekipa programu „Karnet” TVP3 Kraków.

Ale my się dopiero rozkręcamy. Przed nami i przed Wami moc atrakcji!

Niezmiennie zapraszamy!Podziel się artykułem ze znajomymi: